Záznam v katalogu

Pokud chcete umístit Vaše ubytovací zařízení v tomto katalogu za zaváděcí cenu 490,- Kč bez DPH na 1 rok, napište nám pomocí kontaktního formuláře nebo na info@sumava-ubytovani.net. Rezervace jsou odesílány přímo na Váš email, rezervační formulář je upraven na míru dle požadavku a záznam může obsahovat jakékoliv informace, včetně přímých kontaktů na ubytovací zařízení (www stránky, email, telefon, atd.)
 

Provizní program

Druhou možností je spolupráce na základě provizní odměny (Smlouva o spolupráci). Z každé rezervace uskutečněné přes náš portál uhradí provozovatel ubytovacího zařízení 20% z ceny ubytovaní bez DPH, jako provizi. Rezervace v takovém případě chodí na náš e-mail a potvrdí je s Vámi náš pracovník. Umístění prezentace na našem portálu je v případě provizní spolupráce zdarma, ale u objektu nejsou uvedeny přímé kontakty (mail, tel., web). Návrh Smlouvy o spolupráci Vám na požádání rádi zašleme.

 

Reklamní bannery

Umístěním reklamního banneru na serveru www.sumava-ubytovani.net oslovíte lyžaře a turisty, kteří se chystají navštívit Šumavu a hledají na našich stránkách vhodné ubytování. Reklama je tedy vhodná pro firmy nabízející pronájem/prodej sportovního vybavení v této oblasti, provozovatele adrenalinových sportů a dalších zařízení (aquapark apod.), developery kteří v této lokalitě realizují bytovou výstavbu a samozřejmě také provozovatele ubytovacích zařízení, kteří chtějí k zápisu v katalogu ještě tímto druhem reklamy efektivně inzerovat.

Reklamní bannery je možné umístit v níže uvedených rozměrech jako flashové animace (*.swf), v bitmapovém formátu (*.gif,*.jpg,*.png) nebo HTML bannery (html kód, může obsahovat obrázky, texty a flashove animace). Doporučená datová velikost je do 40kb.

Ceny reklamních pozic na našem serveru se mění podle úspěšnosti serveru (návštěvnosti). Níže uvedené ceny odpovídají průměrné návštěvnosti, aktuální ceník Vám na požádání zašleme. Kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na e-mailu info@sumava-ubytovani.net

Formát Umístění Velikost Cena za měsíc
Leader board titulka 760x100/ 200 250 Kč
Square banner levý/pravý panel 200x250/200 70 Kč

Prezentace v sekci "Doporučujeme"

Zobrazení ubytovacího zařízení (dodatečně k prezentaci) v pravém postranním panelu, v sekci "Doporučujeme", případně s jiným označením. Zde je možné informovat o Last Moment, atd.

Cena 600,- Kč bez DPH na rok.